Обрано лауреатів Стипендійного фонду для підтримки наукової діяльності студентів-природничників

Наприкінці жовтня відбувся конкурс наукових проєктів Студентського Стипендіального Фонду для підтримки наукової діяльності студентів бакалаврських і магістерських програм Факультету природничих наук, метою якого є активізація науково-дослідницької роботи студентів-природничників і створення умов для проведення наукових досліджень.

У конкурсі брали участь 13 студентів, які представили свої наукові проєкти на розгляд конкурсної комісії.

Після виступу всіх конкурсантів, конкурсна комісія обрала п`ять переможців, а саме:

-студент 4 року навчання БП Біологія та біотехнологія” Андрій Михалецьз проєктом «Сорбційна здатність наноносіїв щодо біомолекул різної хімічної природи та інтегральних компонентів клітинної стінки бактерій за умов invitro»;

-студент 1 року навчання МП«Лабораторна діагностика біологічних систем»Євген Бутенкоз проєктом «Пошуки альтернативного джерела гемопоетичних стовбурових клітин, як потенційного трансплантату, і його оцінка».

- студент 4 року навчання БП “Екологія” Андрій Крамаренкоз проєктом «Вплив модифікаторів середовища росту на вміст b-каротину та фікоціаніну в клітинах A. Platensis».

- студентка 2 року навчання МП “Хімія” Аліна Сікач з проєктом «Дослідження властивостей композитів на основі модифікованого натрій альгінату та кальцій карбонату для створення ранових покриттів».

- студент 4 року навчання БП “Теоретична фізика” Владислав Мудрак з проєктом «Світловипромінювальні властивості наноструктурованогоZnO, отриманого методом електролітичного синтезу»;

Переможці конкурсу будуть отримуватимуть підтримку від Студентського Стипендіального Фонду для виконання своїх досліджень.

Києво-Могилянська академія щиро вдячна засновнику Студентського Стипендіального Фонду для підтримки наукової діяльності студентів бакалаврських і магістерських програм ФПрН Білоцерківському заводу "Трібо" за підтримку наукової роботи студентів природничого факультету.