Завдяки благодійній підтримці юридичних компаній та випускників НаУКМА опубліковано черговий випуск "Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal"

В останні дні 2021 року опубліковано черговий випуск нашого англомовного видання Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal.

Журнал виходить з 2015 року на платформі відкритого доступу Open Journal System, його матеріали активно цитуються у журналах провідних науко метричних баз даних Web of Science та Scopus, і кількість цитувань праць наших науковців збільшуються з кожним роком. Журнал має широке коло авторів та читачів на усіх континентах. Високу якість контенту забезпечує міжнародний склад редакційної комісії з афіліаціями у знаних університетах світу. Незабаром очікується включення  Kyiv-Mohyla Law&Politics Journal у базу даних цитувань Web of Science і вже готується до подачі заявка на включення журналу в базу даних цитувань Scopus.

KMLPJ 7

До Kyiv-Mohyla Law&Politics Journal, #7 увійшли такі публікації:

1. A. Yanovytska. ""Publicity" and "Confidentiality" in Arbitral Judiciary Approaches to Understanding and Application"
  2. D. Bulgakova. "The Regulation of Biometric Data Processing in European Union Law"
  3. D. Poble. "Regional Reconciliation Efforts Haven't Put the Final Point in the Persian Gulf Crises"
  4. D. Esiobu. "Constitutionalism within Times of Change: Authority, Society, Democracy"
  5. K. Lazarchuk, O. Zadniprovska. "Protection of Intellectual Property Rights in Investor-State Arbitration: Underlying Challenges and Perspectives"
  6. O. Kaduk. "Promotion of Renewable Energy in the EU and Ukraine"
  7. S. Fonteles. "Ukrainian Constitutional Court: Attacks and Backlash"
  8. S. Kryvenko. "Symbols in the Ukrainian Public Discourse (Analysis of Presidential Speeches on the Occasion of Constitution Day"
  9. Y. Shaipova. "Public Funding of Political Parties and Rada Members in Post-Electoral Period"
  10. Roman Petrov, Oksana Holovko-Havrysheva "Resilience in Context of Implementation of the EU-Ukraine Association Agreement"

Протягом шести років цей важливий проєкт Могилянки реалізовувався завдяки постійній підтримці Київського офісу Baker McKenzie, також три роки поспіль долучається до фінансування цього проєкту юридична компанія АНТЕ, партнером якої є випускник НаУКМА Андрій Гук. Ми дуже цінуємо співпрацю з цими компаніями і щиро вдячні також випускникам нашого правничого факультету, які надали допомогу на Kyiv-Mohyla Law&Politics Journal, #7 – Зої Литвин , Володимиру Литвину, Антоніні Черевко та Ігорю Когуту.

Ми неймовірно пишаємося нашими випускниками та партнерами, які на благодійних засадах підтримують розвиток Києво-Могилянської академії.