Проект для підтримки

Благодійний вечір, що відбувся 19 листопада, присвячено проекту "ЦИФРОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

Вперше проект цифрового університету було презентовано в АСС (Американській торгівельній палаті) у 2014 р. під час круглого столу на тему співпраці бізнесу та університетів. Сергій Квіт (на той час – Міністр освіти України, президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" у 2007-2014 рр) під час презентації зазначив: «Вища освіта, наукові дослідження, інновації мають розвиватися на основі інформаційних технологій, і всі ці речі мають призводити до позитивних змін у суспільстві”.

Цифровий університет це:

• застосування інноваційних підходів до навчання, опанування технологій і навичок студентами
  • нові можливості для дослідження
  • використання нових технологічних систем і підвищення ефективності процесів у діяльності університету

Софтова (програмна) частина проекту цифрового університету майбутнього передбачає:

• е-сервіси: е-розклад, е-опитування, е-запис на вибіркові дисципліни, е-довідки, е-диплом, е-портфоліо
  • е-документообіг, ефективна система управління навчальним процесом
  • засоби комунікації (е-пошта, календарі, спільні документи)
  • Learning Management Systems - індивідуальні завдання, проекти для роботи в малих групах, навчальні елементи для всіх студентів тощо
  • е-наука: «віртуальні лабораторії» з хімії, біомедицини, прикладні застосунки для математиків, фізиків, соціологів чи лінгвістів, відеоконференції тощо
  • е-ресурси - повнотекстові бази даних та баз знань, розвиток власних систем зберігання та поширення результатів досліджень, е-бібліотеки, е-архіви тощо.

У 2016-2017 навчальному році в НаУКМА вперше було проведено електронне опитування студентів, щодо якості навчального процесу та оцінки викладачів, а також вперше відбувся електронний запис на вибіркові дисципліни.

В частині hardware НаУКМА активно оновлює мережу та забезпечує Wi-Fi доступ у популярних локація університету.

Наступним етапом проекту є оновлення ядра локальної мережі Академії. Внесок у 2,5 млн. грн дозволить розпочати перехід на 10 Gbit швидкість та відсутність затримок. Підвищена надійність - це те чого прагнуть користувачі сервісів та ІТ фахівці.

На Благодійному вечорі 19.11.2017 р. було залучено та задекларовано про надходження 1,8 млн.грн. Нам залишилося залучити 700 тис.грн. Підтримайте, щоб допомогти реалізувати наступний крок проекту "Цифрового університету" та підвищити ефективність, надійність та безпеку роботи усіх електронних сервісів НаУКМА.

Зробити благодійний внесок на проект:

НаУКМА є державним університетом, але держфінансування виділяється, в основному, на оплату праці викладачів та працівників університету, а також на стипендії студентам державної форми навчання та комунальні послуги (Використання коштів НаУКМА за 2016 рік). Держава не виділяє кошти на оновлення ІТ-інфраструктури.

Згідно зі стратегією НаУКМА на 2015-2025 рр, до 5% власних надходжень до бюджету НаУКМА виділяються щороку на інформатизацію. А також НаУКМА активно залучає партнерів і благодійників вже 3 роки поспіль в рамках благодійної кампанії «Свобода. Лідерство. Інновації. Творимо майбутнє разом!» За рахунок підтримки благодійників вдається оновлювати мережу та поступово розвивати і нашаровувати софтову складову проекту.

Запрошуємо вас долучитися до створення єдиного цифрового простору Академії для запровадження інновацій в освіті, вільного поширення знань та наближення НаУКМА до візії стати визнаним у світі дослідницьким університетом!

студенти55

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР