Сьомий традиційний День Донора Крові НаУКМА

12 листопада, з 9.00 до 14.00, вул. Волоська 8/5, корпус 6 (1 поверх, аудиторії Школи охорони здоров'я)

Клуб донорів крові запрошує усіх провести один день під знаком гуманності та взаємодопомоги.

12 листопада 2013 року бригада Київського Обласного центру переливання крові розташує свою тимчасову амбулаторію в стінах Києво-Могилянської академії для того, щоб кожен бажаючий зміг стати донором крові та врятувати людське життя.

Майже чотири роки тому в стінах Школи Охорони Здоров’я Києво-Могилянської академії був створений Клуб Донорів Крові, метою якого є популяризація волонтерського донорства крові серед громадян України. Ми віримо, що подібні ініціативи не лише покращать ситуацію з нестачею донорської крові в країні, але й продемонструють, що здача крові – це простий, хоча й відповідальний героїчний вчинок.

Окрім цього Клуб Донорів веде власну базу Донорів, в якій зберігається контактна інформація людей, які вже здали кров і дали свою згоду звертатися до них у разі нагальної потреби у їх групі крові.

Дана база поповнюється з кожної проведеної акції.

Ми щиро сподіваємося, що ініціативу започатковану у стінах «Києво-Могилянської академії» підтримають інші вищі навчальні заклади, що зможе значно покращити ситуацію з нестачею донорської крові в Україні.

Кожен бажаючий, незалежно від того, чи він є студентом НаУКМА, може приєднатися до лав донорів крові.

Для цього необхідно мати паспорт громадянина України та утриматися від вживання алкоголю протягом двох днів.

Детальніше про донорство крові можна дізнатись за посиланням.

Давайте разом підтримаємо цю чудову традицію, започатковану в стінах Могилянки!