Лекція Джеффа Еванса, успішного американського бізнесмена та громадського діяча

03.11.2014 о 18:30, 6-301

Як розвити у собі лідерські навички?

Як створити ефективну команду?

З чого починається успішний проект?

Відповіді на ці та інші не менш гострі питання ти можеш отримати 03 листопада на лекції “ЛідерствоДжеффа Еванса (магістр з соціальної роботи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі, Міссурі США).

Володіє власною будівельною компанією у США. Джефф є коучем однієї з найпрогресивніших міжнародних освітніх програм Landmark Education Corp, та автором багатьох курсів з розвитку лідерських навичок, самовираження та особистої продуктивності. Має більш, ніж 25-тирічний стаж у сфері створення та просування освітніх проектів.

Кожен з нас може бути лідером і ефективно управляти колективом, хочеш дізнатися як?

Не пропусти можливість зробити ще один крок до успішної кар’єри: Участь - безкоштовна, але при реєстрації тут.

Робоча мова - англійська.

Не втрать нагоду поспілкуватися з людиною яка сама побудувала власний успіх!

Подія відбудеться в рамках проекту міжнародної організації AEGEE спільно із НаУКМА.

Координатор проекту - Ганна Поліщук, +38 093 513 50 94, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.