Зустріч з Олесею Островською-Лютою

30 березня, понеділок, 16:30-18:00, ауд. 1-220

У циклі зустрічей «Могилянські історії» - Олеся Островська-Люта, старший експерт Експертної компанії pro.mova, випускниця НаУКМА за спеціальністю «культурологія» (БП 1998, МП 2000), перший заступник міністра культури України (квітень-грудень 2014 року).

Тема зустрічі:

"Чому культура має значення і як гуманітарію знайти своє місце у світі?"

Будемо говорити про те:

• яку саме освіту ми, зокрема гуманітарії, отримуємо, і як її застосувати в реальному житті

• які знання студенти матимуть, а яких бракуватиме. Що з цим робити?

• баланс роботи і навчання: про що каже мій особистий досвід.

На зустріч запрошуємо студентів, співробітників, випускників, а також абітурієнтів НаУКМА.

Для участі обов’язкова попередня реєстрація на подію до 13:00 27 березня.

Слідкуйте за новинами в події на facebook.

Формат зустрічі:

до 40 хв. – виступ, 40 хв. – відповіді на запитання.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Наталі Шумкової, керівника напряму «Комунікації з випускниками НаУКМА» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 463-7112

Могилянські історії - цикл зустрічей студентів з випускниками НаУКМА. Завданнями проекту є налагодження зв’язків між випускниками та студентами Академії різних випусків і поколінь, створення партнерської мережі, інформування студентів про тенденції розвитку галузі та бізнесів, в яких працюють випускники, допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.