Могилянці на Другому саміті партнерів Google

16-17 липня 2015 року в штаб-квартирі Google в Дубліні (Ірландія) пройшов Другий Саміт партнерів Google.

В саміті взяло участь 40 учасників з 40-ка країн Європи, Північної Америки, Близького Сходу та Африки – по одному представнику від кожної країни.

Це були, переважно, представники університетів та різноманітних освітніх і громадських організацій.

Україну в цьому заході цьогоріч представляла декан факультету економічних наук НаУКМА, к.е.н., доцент Олександра Віталіївна Гуменна.

Цьогорічний саміт складався з двох секцій-напрямів, які працювали одночасно.

Напрям1:

Кар'єрні послуги Google - унікальна можливість дізнатися про процес набору на різноманітні студентські програми, які пропонує Google.

Напрям 2:

Digital Marketing (цифровий маркетинг) – це практичний досвід для професорсько-викладацького складу університетів, який дає можливість отримати уявлення про інтернет-рекламу, зокрема платформу AdWords, та способи, за допомогою яких навчальна програма Google Online Marketing Challenge може бути включена в навчальний процес.

Використання сучасних знань і можливостей, які надає компанія Google, дасть можливість студентам бути конкурентоспроможними і почуватися ще впевненіше на вітчизняному та міжнародному ринку праці.