Засідання 29-ї сесії Академічної конференції НаУКМА

15 січня, о 15:00, Актова зала КМЦ НаУКМА

Порядок денний.

1. Звіт про діяльність університету у 2015 році (доповідач – президент НаУКМА А. А. Мелешевич).

2. Презентація Положення про комітети Вченої ради НаУКМА (доповідач – президент НаУКМА А. А. Мелешевич).

3. Затвердження Положення про Вчену раду НаУКМА (доповідач – голова Вченої ради НаУКМА В.С. Брюховецький).

4. Обговорення питання щодо електронної петиції, розміщеної на сайті Київської міської ради, про передачу будівлі Гостинного двору Національному університету «Києво-Могилянська академія» (доповідач – президент НаУКМА А. А. Мелешевич).

Реєстрація членів Конференції трудового колективу відбуватиметься 15 січня від 14:30 до 14:55 на третьому поверсі КМЦ (вул. Іллінська, 9).

Запрошуємо всіх викладачів, співробітників та студентів взяти участь у засіданні 29-ї сесії Академічної конференції.