"Моряки НаУКМА" здобувають свій перший баскетбольний трофей!

У неділю 15 травня могилянська баскетбольна програма отримала свій перший значний тріумф, що став результатом тяжкої дворічної праці.

Перегравши у Фіналі Меморіалу Сотули 2016 одну із найсильніших студентських збірних країни - команду КНТЕУ, із рахунком 90:79, "Моряки" нарешті змогли одягнути на шию золоті медалі.

До цього команда зупинялася за крок від успіху, стававши фіналістом Меморіалу Сотули 2015 та Чемпіонату АБЛ 2015-2016.

Перша половина гри пройшла у рівній боротьбі від першого до останнього свистка, а в третій четверті КНТЕУ навіть вирвався вперед на высым пунктів. Однак, "Моряки" змогли зробити камбек та захопити лідерство у четвертій четверті, яке вдалося утримати до кінця матчу.

Задля справедливості слід зазначити, що хлопці із команди суперника в неділю відіграли дві гри, тож діяли на фоні втоми.

Цими вихідними "Моряки" отримають змогу виграти свій другий трофей в історії - Малий Кубок Престиж Ліги АБЛ.

Переможці Меморіалу Сотули 2016:

Ростислав Габак

Станіслав Дем'янюк

Єгор Савченко

Володимир Щепцов

Володимир Іванов

Ілля Шинкаренко

Олександр Скирта

Олександр Ковальчук

Микола Ярошенко

Тренер:

Гнат Забродський

P.S. Моряки висловлюють велику шану та подяку випускникам НаУКМА, за підтримки яких пройшов турнір, а також квасу Львівський "Першої приватної броварні", котрий впродовж більш ніж року щоденно підтримує нашу команду!