Дні Малевича у Києві

Минулий, 2015 рік, у світі було проголошено роком Малевича.

Народжений у Києві, він тривалий час творив і викладав тут. Визнаний у світі геній Малевича є й досі маловідомим на Батьківщині. Аби повернути видатного митця в ментальний простір Києва та відкрити його українцям, 9-11 червня відбудуться Дні Малевича в Києві.

Протягом трьох днів столиця буде насичена подіями, дискусіями, публічними лекціями, арт-експозиціями, перформенсами, кінопоказами, театральним виставами, концертними дійствами та іншими заходами, присвяченими творчій думці Казимира Малевича.

Митці, підприємці, політики, студенти, дипломати, інтеліґенція об’єдналися навколо цієї ідеї й запрошують долучатися, аби повернути Малевича Києву.

Програму можна переглянути за посиланням.

Про усі події Днів можна взнати на сторінці за посиланням.

З ініціативами та ідеями до проекту "Дні Малевича // Malevich's Days" можна звертатися до Павла Білодіда: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 0975112087.