Команда Факультету правничих наук НаУКМА перемогла у престижному конкурсі Європейського суду з прав людини European Human Rights Moot Court Competition

Фінальний тур конкурсу відбувся в Європейському суді з прав людини в Страсбурзі.

Академію представляли Олег Дикий, Софія Костомарова, Андрій Влайко, Марія Новікова і тренер Ольга Асадча.

Темою цьогорічного конкурсу була справа стосовно балансу між правами особистості і національної безпеки.

Наші студенти перемогли у номінації "заява позивача", а Олег Дикий став "кращим оратором".

Загалом в конкурсі взяли участь двадцять університетських команд з п'ятнадцяти країн (Болгарія, Хорватія, Франція, Німеччина, Греція, Італія, Нідерланди, Румунія, Російська Федерація, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Швейцарія, Україна та Велика Британія).

Оцінювало студентів журі, до складу якого увійшли судді Європейського суду і офіційні посадові особи Ради Європи, під головуванням Георгіоса Сергідеса, судді Європейського суду з прав людини від імені Кіпру.

У фіналі могилянці перемогли представників Софійського університету з Болгарії, третє місце за результатами вже пʼятого European Human Rights Moot Court Competition посіла команда з Університету Кембриджу (Велика Британія).

Команда-переможець буде нагороджена стажуванням в в Європейському суді з прав людини.

Організаторам конкурсу виступають Європейська Асоціація студентів права (ELSA) та Рада Європи.

Фінансову підтримку участі команди у змаганнях надав проект Ради Європи "Підтримка впровадженню судової реформи в Україні" (Council of Europe project "Support to the implementation of the judicial reform in Ukraine").

Дякуємо всім, хто доклався до цієї перемоги і вкладає багато зусиль у розбудову Kyiv-Mohyla Moot Court Society.

Вітаємо переможців!

Зичимо всім могилянцям перемог!