Могилянці у Мілані розповіли про виклики внутрішньої та зовнішньої політики України

Аналітики Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва – науковий директор Фонду, професор політології НаУКМА Олексій Гарань і політичний аналітик організації Олексій Сидорчук – презентували 23 лютого 2017 року в Мілані результати досліджень громадської та експертної думки з обговоренням сучасних ключових викликів внутрішньої та зовнішньої політики України.

За сприяння професора НаУКМА Михайла Мінакова, президента Українського товариства Оксфордського університету Олега Ахтирського та професорки Міланського державного університету Катеріни Філіппіні було проведено дві публічні дискусії – в Міланському державному університеті та Генеральному консульстві України в Мілані.

Кілька заходів здійснено в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яка реалізується Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Бальше інформації - за посиланням