Оголошено набір на «Літню школу «Профі+» для викладачів НаУКМА»

До уваги викладачів НаУКМА!

Замислюєтесь над тим, як покращити свій курс, додати йому динаміки чи якоїсь родзинки?

Переконані, що навчання повинно приносити практичну користь і задоволенням студентам?

Хочете бути кращим у своїй справі та мати чергу з охочих студентів на свій курс?

Запрошуємо Вас на «Літню школу «Профі+» для викладачів».

Літня школа «Профі+», це:

• можливість вдосконалити свій курс, запровадивши в нього елементи компетентнісного підходу;

• шанс покращити власні вміння міжособистісної взаємодії, управління проектами та презентації;

• нагода допомогти студентам в ході навчання розвивати вміння, необхідні для успішної інтеграції на ринку праці;

• середовище для підготовки оновленого тематичного плану курсу з визначеними програмними компетентностями як результатами навчання.

Коли:

27 червня – 1 липня 2017 р.,

5 днів з 10:00 до 19:00 з кава-брейками, обідами та дружнім спілкуванням.

Не зважаючи на те, що це майже канікули і довгоочікувана відпустка, Конвокація і два вихідних…

У програмі:

• Огляд сучасних тенденцій у викладанні у вищій школі, зокрема і концепції компетентнісного підходу до навчання.

• Професійні уміння, затребувані ринком праці – не лише бізнесом, а й іншими сферами, включаючи наукову та соціальну.

• Сучасні технології взаємодії та оптимізації роботи викладача.

• Ефективна міжособистісна взаємодія як інструмент для досягнення цілей та визначних результатів.

• Використання навичок управління проектами в робочому та особистому середовищах.

• Навички презентації – як донести свою думку та досягти “ВАУ” ефекту в аудиторії.

• Нові інстайти та знайомства з однодумцями з кола НаУКМА.

• Практикум з підготовки оновленого плану курсу з визначеними програмними компетентностями та програмними результатами навчання.

Викладачі:

В.Казадарова, М. Винницький, Ю. Рашкевич, тренери програми «Профі+» для студентів НаУКМА.

Максимальна кількість учасників:

2 групи по 15 осіб.

Участь у Літній школі безкоштовна й відкрита лише для викладачів НаУКМА.

Охочих взяти участь просимо до 19 травня 2017 р. (включно) заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Організатори:

Валерія Казадарова, випускниця НаУКМА (політологія,1999), власниця та СЕО компанії «Таланти для бізнесу», керівник програми «Профі+: тренінги з soft skills для студентів НаУКМА»;

Михайло Винницький, доцент кафедри соціології НаУКМА, член Комітету з якості освіти при Вченій раді НаУКМА, радник міністра освіти України;

Наталія Шумкова, керівник напряму «комунікації з випускниками НаУКМА».

Афіша для роздруку і поширення - за посиланням