Лекція, присв’ячена пам’яті професора Омеляна Пріцака

16 травня, о 15:00, Меморіальна бібліотека Омеляна Пріцака

Науково-дослідний центр орієнталістики імені Омеляна Пріцака НаУКМА проводить лекцію,присв’ячену пам’яті професора Омеляна Пріцака "Відображення у османсько-турецьких рукописних документах історичних подій в Україні (друга половина XVI ст. – перша половина XVII ст.)".

Лекцію прочитає Фергад Туранли – кандидат історичних наук, доцент кафедри загального і слов’янського мовознавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» .

Адреса:

вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 1-й поверх (вхід через Американську бібліотеку)

У рамках заходу відбуватиметься презентація монографії Ф.Туранли «Козацька доба історії України в османсько-турецьких писемних джерелах (друга половина XVI – перша чверть XVIII століття)». - К. : Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2016. – 606 с.