Графік роботи Наукової бібліотеки під час карантинних обмежень

З 11 січня 2021 по 24 січня 2021 Наукова  бібліотека обслуговує користувачів в дистанційному форматі.

Усі читальні зали для користувачів зачинені.

Термінові замовлення (попередньо замовлені через е-Формуляр  виконуються, забрати літературу можна в Бакалаврській бібліотеці ім. Антоновичів (на пункті довідкової служби, 1-й поверх) з 12:00 по 14:00 годину.

Термін користування усіх вже виданих книг продовжено до 28.02.2021, пеня в цей час не нараховується.

«Усвідомлюючи, що Бібліотека НаУКМА відіграє важливу роль у підтримці навчальної та наукової діяльності Академії, ми продовжуємо підтримувати доступ до низки бібліотечних ресурсів, сервісів та послуг під час карантину, викликаного поширенням вірусу COVID-19, дотримуючись рекомендацій МОЗ України та НаУКМА», - йдеться на сайті Бібліотеки.

На період карантинних заходів Наукова бібліотека НаУКМА розширила діапазон послуг та ресурсів, які можна отримати віддалено, – онлайн чи на телефон: надання довідок, консультацій, онлайн реєстрація та перереєстрацію студентів, викладачів та співробітників НаУКМА, оцифровання літератури до вивчення навчальних курсів, створенні/оновлені профілю дослідника.

Повний перелік послуг, котрі Бібліотека надає дистанційно шукайте за посиланням.

Нагадуємо також, що Бібліотека пропонує скористатися сервісом віддаленого доступу до передплачених ліцензованих електронних баз даних.

Якщо у вас залишились питання, ввертайтеся до бібліотекаря Довідки у зручний для вас спосіб:

- телефоном: +38 044 462 56 74;

- у чаті з бібліотекарем на сайті;

- на сторінці у Facebook.