Програма Дня відкритих дверей-2018

Дорогі колеги, студенти, абітурієнти та друзі Могилянки!

Щиро раді запросити вас та ваших знайомих на День відкритих дверей в Києво-Могилянській академії 26 березня (наступний понеділок)!

Програма Дня відкритих дверей

10.30 - 11.30 – спілкування з деканами, викладачами всіх факультетів та працівниками підрозділів університету (нагода одночасно підійти до представників усіх факультетів та відділів): відділу міжнародного співробітництва, відділу з питань прийому абітурієнтів, підготовчого відділення, центру працевлаштування та ін.

Місце: Культурно-мистецький центр (КМЦ, вул. Іллінська, 9), фойє 3-го поверху.

11.30 - 12.30 — офіційна частина. Виступи могилянців: президента НаУКМА, керівника відділу з питань прийому абітурієнтів, випускника.

Місце:

Культурно-мистецький центр (КМЦ, вул. Іллінська, 9), актова зала, 3-й поверх.

13.00 - 14.30 — презентації факультетів. Зустрічі з представниками факультетів – деканами, заступниками деканів, завідувачами кафедр, викладачами, студентами, випускниками.

Місця презентацій факультетів:

Факультет гуманітарних наук - 1-й корпус, аудиторія 220

Факультет економічних наук - КМЦ, 2-й поверх

Факультет інформатики - 1-й корпус, аудиторія 310

Факультет правничих наук - 4-й корпус, аудиторія 101

Факультет природничих наук - 4-й корпус, 1 поверх, Американська бібліотека

Факультет соціальних наук та соціальних технологій - 9-й корпус, аудиторія 9

15.00- 15:45 – спілкування з представниками студентських організацій (4-й корпус, 1 поверх, Американська бібліотека), екскурсії територією університетського містечка.

Могилянка - це не тільки навчання, а і безліч можливостей саморозвитку та пошук однодумців!

Для охочих відвідати екскурсії містечком Академії, під час яких гості матимуть змогу відвідати Музей НаУКМА, приміщення університетської бібліотеки та оглянути старовинні споруди Києво-Могилянської академії:

Перша група

збір на екскурсію о 15.00.

У Холі Культурно-мистецького центру (КМЦ) та в холі 1-го корпусу.

Друга група

збір на екскурсію о 15.30.

У холі Культурно-мистецького центру (КМЦ).

14.30 - 16.30 — ІІ (очний) тур Всеукраїнської олімпіади НаУКМА з біології, фізики та хімії для професійної орієнтації вступників у 2018 році.

Місце: 1 корпус аудиторія 333.

Більше інформації тут.

16.00 — вистава "Don't look back" за оповіданням Галини Ткачук "Тисяча шматочків" у постановці студентського театру НаУКМА.

Місце:КМЦ, 2 поверх

Під час заходів зранку працюватиме їдальня (1-й поверх КМЦ).

Дорогі школярі та абітурієнти!

До вашої уваги пропонуємо відвідати відкриті лекції в Академії протягом тижня з 26 по 30 березня.

За посиланням ви знайдете перелік занять, доступних для відвідування протягом зазначених дат на різних факультетах Академії. Обирайте тему, дату, час.

Реєструйтесь за посиланням. Це допоможе нам зорієнтуватись щодо числа охочих і краще організувати простір у аудиторіях.

Також нам цікаво дізнатись про ваші враження від занять - напишіть нам, будь ласка, на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Академія чекає на вас!

Станьте студентом на один день і відчуйте атмосферу Могилянки!

Просимо поширити інформацію серед знайомих, щоб якомога більше зацікавлених дізналися про можливість завітати до Могилянки на День відкритих дверей та тиждень відкритих лекцій!