«Що діється з вищою освітою останні 2000 р. і куди вона прямує» - зустріч викладацького клубу «Профі+»

15 травня, 16:30-18:30

Запрошуємо викладачів НаУКМА на травневу зустріч «Клубу «Профі+»: Могилянські розмови про викладання.

Що діється з вищою освітою останні 2000 р. і куди вона прямує? Проблеми, тенденції та рішення для сучасного університету.

Попередня реєстрація на подію

Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим на ел. пошту.

Цього разу ми запросили пана Михайла Крікунова, декана Київської Бізнес-школи, члена наглядової ради Відкритого університету майдану, спеціаліста з дизайну навчальних програм, досвідченого викладача та консультанта з управління та маркетингу. Останнім часом лунають думки про кризу вищої школи та необхідність реформ. Немає жодного університету, де б не з’являлись суперечливі думки про його майбутнє, де б не було дискусії про те, що необхідно робити.

Ми будемо говорити про те, що таке сучасний університет, які університети були, та чи будуть взагалі, чому змінюються місії університетів, які моделі університету були, є і, можливо, будуть у майбутньому. Що таке інновації у вищій школі, про експерименти адміністративні та аудиторні, тренди та статистику, а найголовніше, про роль викладачів у всьому цьому процесі.

Число учасників зустрічі до 40 осіб, тому місця бронюються за принципом “first come - first served”.

Перевага надається викладачам НаУКМА.

Місце проведення буде повідомлене зареєстрованим на ел.пошту.

Подія у facebook

Нагадаємо: Проект «Профі+» відбувається в НаУКМА на двох рівнях:

• Комплексна програма для студентів - 12 тренінгів з soft skills (з 2012 року);

• Школа для викладачів НаУКМА (з 2017 року, літня та зимова, 54 учасники).

Керівниця проекту – випускниця НаУКМА Валерія Казадарова (політологія, 1999), засновниця та директорка компанії «Таланти для бізнесу».

Автор ідеї та координатор проекту – Наталя Шумкова, керівник напряму «комунікації з випускниками НаУКМА»

Сторінка проекту Профі+ у facebook