Преміювання могилянців за публікації

У червні 2018 р. відбулося чергове преміювання науковців НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та/чи Web of Science Core Collection.

Винагороду отримали 26 дослідників НаУКМА за 28 публікацій, що проіндексовані в базах з січня по червень 2018.

Преміювання здійснюється згідно з чинним у НаУКМА з 2016 р. Положенням про Преміювання співробітників НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection (крім Emerging Sources Citation Index) та (чи) Scopus.

Особливістю Положення є те, що під час розрахунку премії до уваги береться квартиль, до якого у своїй предметній категорії належить журнал у базі даних, та кількість співавторів.

НаУКМА – один із перших університетів України, який почав враховувати квартиль журналу у преміюванні науковців за публікації. Нагороджують авторів двічі на рік, у червні та грудні. Усього із 2016 премія нараховувалася 63 науковцям за 108 публікацій.

Із повним переліком премійованих та публікацій можна ознайомитися за посиланням.