Mohyla Art Week – тиждень мистецтва в Академії

Графіка, літтусівка, документальне кіно, копірайтинг, квартирник, акторська майстерність, поетичний перформанс, контемпорарі та Стівен Кінг – все це дебютний фестиваль мистецтва в НаУКМА "Mohyla Art Week".

«Минулого навчально року я брала активну участь у різних студентських організаціях Могилянки. І розуміла, що мені чогось бракує, - ділиться, студентка 3 курсу «Економіки», ініціаторка Mohyla Art Week Катерина Королюк.Не вистачало мистецтва. Зробила власний аналіз і виявилося, що більшість подій у КМА, спрямовані на покращення професійних навичок, а що ж для душі? Тоді й виникла ця ідея. Я почала розповідати про свою ідею студентам і адміністрації КМЦ. І зібралась команда «Mohyla Art Week» з восьми чоловік, а згодом до організації події долучилися більше п`яти студентських організацій, ініціатив і Культурно-Мистецький центр. Тому, я вважаю, що наша команда - це вся Могилянка, а координаторками цього процесу були Карина Коваленко (МП-2 «Соціологія»), Юлія Карпець (БП-4 «Германська філологія»), Анна Морозова (БП-4 «Філологія»), Любов Ширкіна (БП-3 «Германська філологія»), Катерина Сидорук (БП-2 «Соціологія»)».

Програма Mohyla Art Week у цьому році триватиме шість днів, кожен із яких присвячений одному із видів мистецтва: образотворче мистецтво, література, медіа, музика, театр та танці. Унікальним, запевняють організатори, є те, що в один день відбувається освітня і розважальна частини: воркшопи, лекції, творчі зустрічі, вистави тощо. До того ж, відвідувачі можуть брати активну участь у подіях: ставити запитання на лекціях, працювати під час воркшопів, читати вірші на літтусівці. Більше того, організатори запевняють, що такий формат може стати поштовхом для розвитку особистості. Адже дозволяє доторкнутися до декількох видів мистецтва і знайти щось своє.

Пропонуємо вам детальну програму, а всі оновлення та актуальні новини шукайте не сторінках Mohyla Art Week у Фейсбук та Інстаграм.

Образотворче мистецтво – 30 вересня, понеділок:

12:00-14:00 - Ігор Цикура. Майстер-клас «Гра в графіку» (антресоля).

14:30-16:30 - Ігор Цикура. Лекція «Гра в простір» (фойє, 3 поверх).

18:00-19:30 - Діана Клочко. лекція «Історія візуалізації «Слова про Ігорів похід» у ХХ столітті» (фойє, 3 поверх).

Розфарбовування великої картини шукайте в КМЦ.

Література – 01 жовтня, вівторок:

15:00-16:20 - Ростислав Семків.«Стівен Кінг: жанровий письменник чи інтелектуа горору» (фойє, 3 поверх).

16:30-18:30 - Богдана Романцова. «Живий канон: топ-10 авторів сучасності» (фойє, 3 поверх).

18:30-20:00 - літтусівка на столі: сучасність (фойє, 3 поверх).

Медіа – 02 жовтня, середа:

15:00-16:20 - Та могилянка, лекція «Як стати серійним вбивцею? Зброя: слова» (фойє, 3 поверх).

16:30-18:00 - Та могилянка, воркшоп «Монтаж» (фойє, 3 поверх).

18:00-19:00 - Лесь Якимчук, «Документальний фільм» (обговорення фільму «Дельта»), (фойє, 3 поверх).

19:00-21:00 - Кіноклуб, перегляд фільму "Дельта" (КМЦ 2 поверх, колізей).

Музика – 03 жовтня, четвер:

16:30-17:30 - Оксана Стебельська, творча зустріч-лекція «Сутність та розвиток музики. Як відкрити в собі музику і реалізуватись у творчості» (фойє, 3 поверх).

18:00-20:00 - Соня Сотник, леція «Говорити про музику чи танцювати під архітектуру» (фойє, 3 поверх).

20:00-21:00 - квартирник від музичного хабу «КУТ» (підвол).

Театр – 04 жовтня, п’ятниця:

15:00-16:00 - Тренінгу «Акторське мистецтво» від студентського театру «4 студія» (КМЦ 2 поверх - театр (ауд. "Колізей").

16:00-17:00 - зустріч з Володимиром Лавренчуком (про мюзикли та вистави), (КМЦ - фойє, 3 поверх).

18:30-19:30 - поетичний перформанс "SEM&CO" від "4 студії" (КМЦ 2 поверх - театр (ауд. "Колізей").

Танці – 05 жовтня, субота:

14:00 - лекція від Mohylianka dance (КМЦ, 2 поверх, ауд. "Колізей").

16:30 - майстер-клас «Contemporary» від Mohylianka dance (КМЦ, 2 поверх, ауд. "Колізей").