Могилянка вкотре очолила зарплатний рейтинг ЗВО України

За даними зарплатного рейтингу випускників українських закладів вищої освіти журналу «Деньги», випускники економічних, гуманітарних та юридичних спеціальностей Києво-Могилянської академії є найбільш затребуваними на ринку праці, а роботодавці готові платити випускникам НаУКМА вищі заробітні плати.

Прінт-скрін з журналу «Деньги», №5 03/2020.

У рейтингу також представлені економічні, гуманітарні, юридичні, технічні, аграрні та будівельні спеціальності.

Рейтинг складено на основі опитування, що проводили у 31 компанії. Представники компаній мали змогу поставити університету одну із чотирьох оцінок:

«0» – «не візьму на роботу»,

«2» – візьму на роботу випускника, якщо немає альтернативи, але з меншою зарплатою,

«5» – готовність взяти на роботу із середньою по ринку оплатою,

«10» - випускника готові брати на позицію та пропонують вищу заробітну плату.

Такий рейтинг журнал проводить уже понад десять років. Варто зазначити, що позиції НаУКМА покращилися: у 2017 році Академія займала третю сходинку за економічними та юридичними спеціальностями, а з 2019 року зберігає лідерські позиції в цих категоріях.

Традиційним, уже багато років поспіль, залишається лідерство серед представників гуманітарних спеціальностей.

Нагадаємо, що за результатами рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2020» КМА піднялася на п`ять сходинок і увійшла до десятки найкращих ЗВО України.