Більше двох тисяч книжок подаровані бібліотеці НаУКМА

Вони надійшли з США, від професор Ярослава Стеткевича та його дружини п. Сюзанни

Відомий дослідник з США, професор Ярослав Стеткевич передав в дарунок НаУКМА 2221 книжки, які він разом з дружиною п. Сюзанною збирали протягом життя. Колекція Родини Стеткевичів поповнить наші сходознавчі бібліотечні фонди, зокрема, Бібліотеки-Архіву-Музею О.Пріцака, й сприятиме розвитку орієнталістики в НаУКМА.

Проф.Ярослав Стеткевич понад 30 років працював в University of Chicago, має багато надрукованих книжок і статей в галузі сходознавства. Він особисто знав О. Пріцака, і саме тому, що НаУКМА опікується його колекцією, вирішив поповнити ці фонди власною колекцією.

Перевезення-оформлення колекції в Україну взяла на себе Києво-Могилянська Фундація в Америці.

На фото: професор Ярослав Стеткевич з дружиною п.Сюзанною