Співпраця СРСР і Німеччини у міжвоєнний період та під час Другої світової війни: причини і наслідки

Матеріали міжнародної наукової конференції (Київ, 5-6 листопада 2011 р.)

Під такою назвою побачили світ Матеріали конференції, що проводилась Києво-Могилянською академією у співпраці з Київською міською організацією Товариства «Меморіал» імені Василя Стуса, Громадським Інститутом історичної пам’яті та Міжнародним благодійними фондом «Україна 3000»  у листопаді минулого року. Серед учасників, доповіді яких були опубліковані, науковці та громадські діячі з України, Чехії, Угорщини, Фінляндії, Грузії, Росії. У виданні розкриваються спільні риси нацистської і комуністичної систем, включно з ідеологічними, економічними, військово-політичними, геополітичними складовими. Наголошується необхідність створення Міжнародного трибуналу для розслідування злочинів комунізму. Всього опубліковано 25 виступів (українською та англійською мовою), а також Ухвала Конференції.