Могилянка наполягає на притягненні до відповідальності замовників та організаторів нападу на виборчу дільницю

Про це йшлося на сьогоднішній зустрічі представників НаУКМА з Генеральним прокурором України п. Іриною Венедіктовою

Денис Азаров, в.о.президента НаУКМА, Володимир Венгер, голова Виборчого комітету, і Максим Бондар, член студентського страйкому, поінформували пані Генерального прокурора про перебіг виборів у Могилянці, обставини нападу на виборчу дільницю та відкриття відповідного кримінального провадження.

Денис Азаров передав Генпрокурору офіційне звернення НаУКМА, у якому висловлюється прохання вжити заходів контролю з метою забезпечення швидкого та об’єктивного розслідування зазначеного вище кримінального провадження. Учасники зустрічі наголосили на тому, що необхідно встановити не лише безпосередніх виконавці нападу на виборчу дільницю, а й його замовників та організаторів.

Нагадаємо, під час другого туру виборів президента НаУКМА 27 січня 2022 р. на виборчу дільницю НаУКМА було скоєно напад. Невідомим зловмисникам не вдалося зірвати вибори, у результаті яких переможцем президентських перегонів став Сергій Квіт (235 голосів, 52,80%).

За фактом нападу на виборчу дільницю було відкрито кримінальне провадження.