• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Випускник НаУКМА став лауреатом престижної міжнародної премії в галузі економіки

Gorodnichenko

Випускник Факультету економічних наук НаУКМА, професор Університету Берклі, голова Ради директорів Києво-Могилянської фундації Америки Юрій Городніченко одержав престижну премію R. K. Cho Economics Prize.

Премія присуджується вченим у галузі економіки, які зробили значний внесок у розвиток науки та освіти, Південнокорейським університетом Йонсей. Ця премія стала міжнародною з 2015 року. Її грошова частина складає 100 мільйонів вон (приблизно 3 млн, 800 тис. грн). Юрій вирішив перерахувати винагороду своїй alma mater — Національному університетові «Києво-Могилянська академія».

Юрій закінчив Києво-Могилянську академію та Університет Мічигану (США). Наприкінці 1990-х працював у міністерствах економіки та фінансів. Співпрацює з National Bureau of Economic Research (США), Федеральним резервним банком Сан-Франциско, є редактором Journal of Monetary Economics. З 2007 року викладає в Університеті Каліфорнії (Берклі).

Вітаємо Юрія Городніченка із цією престижною нагородою!