Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Києво-Могилянська Академія та найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT разом навчатимуть блокчейну та криптовалютам

Національний університет «Києво-Могилянська Академія» та найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT підписали Меморандум про співпрацю, в межах якої будуть створені нові освітні програми. Зараз університет активно працює над впровадженням змін в освітньому процесі відповідно до сучасних глобальних трендів.

 

«Києво-Могилянська Академія залишається вірною своїм лідерським традиціям. Підписавши меморандум з компанією WhiteBIT, ми розпочинаємо роботу над створенням першої в Україні та Східній Європі магістерської програми з блокчейн-технології, а також відповідної сертифікатної програми. Спільно з нашими партнерами ми інтенсифікуємо освітній процес, допомагаючи молоді опанувати новітні технології», — президент НаУКМА Сергій Квіт.

 

Співробітництво Могилянки та WhiteBIT також передбачає спільну діяльність у галузі розвитку блокчейн-технологій, регулювання віртуальних активів та обігу криптовалют, проведення тематичних заходів та іншу наукову, методичну, освітню та інформаційну взаємодію.

 

«Компанія WhiteBIT крок за кроком йде до здійснення своєї головної мети — масового впровадження технології блокчейн та розширення криптовалютного співтовариства. Технологічне майбутнє вже настає, і невдовзі блокчейн повністю змінить життя кожної людини в Україні та світі. Щоб скористатись усіма можливостями, що відкриваються перед людством, молоде покоління українців має вчасно отримати вичерпні та фахові знання про новітні технології. Тому WhiteBIT та Могилянка домовилися про створення освітньої екосистеми, завдяки якій студенти й усі охочі здобуватимуть відповідну сучасну інформацію та навички», — заявив СЕО WhiteBIT Володимир Носов.

 

Довідка: WhiteBIT — найбільша криптовалютна біржа Європи. Відповідає всім вимогам KYC та AML. Входить у топ-2 бірж світу з безпеки на підставі незалежного аудиту Hacken та має рейтинг ААА. Команда WhiteBIT об’єднує 500+ учасників.

 

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна