Ще двоє могилянців загинули, захищаючи Україну

Війна продовжує забирати життя найкращих. Захищаючи свободу та незалежність нашої країни, у боях під Бахмутом загинули Валентин Дем’яненко та Гліб Іванов.

 


Гліб Іванов навчався на політології Факультету соціальних наук і соціальних технологій НаУКМА. Влітку цього року мав отримати диплом. З початком повномасштабного російського вторгнення Гліб вступив до лав ТрО та долучився до оборони нашої країни.

 

 

 

 

 

 

 

 


Валентин Дем’яненко — студент Факультету економічних наук НаУКМА, який у червні 2022 року мав отримати диплом менеджера. Втім, 24 лютого Валентин узяв академічну відпустку та добровільно пішов захищати Україну. Планував у лютому 2023 року повернутися до навчання та влітку закінчити університет.

 Останні два тижні Валентин і Гліб провели поблизу Бахмута Донецької області, де в запеклих боях до останнього героїчно боролися, захищаючи Україну.

Обидва були світлими, талановитими, перспективними, сповненими планів на майбутнє...

 

 

Могилянська спільнота висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям хлопців. Вони назавжди залишаться могилянцями, нашими відважними захисниками.

Найменше, що ми можемо зробити в пам’ять про Валентина і Гліба — це докласти всіх зусиль, щоб перемогти і збудувати таку країну, про яку вони мріяли і за яку загинули.

 

Слава Героям.

Вічна та світла пам‘ять.

 

Прощання із загиблим героєм Валентином Дем'яненком відбудеться 26.01 (четвер) об 11:00 в смт Коцюбинське, вул. Бакала, біля церкви.
Усіх також запрошують на поминальний обід, що проходитиме за адресою смт Коцюбинське, вул. Залізнична, 1Е.

 

Допомогти коштами родині Валентина Дем’яненка.

 

Допомогти сім’ї Гліба Іванова.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна