Презентація освітнього проєкту УКультура

26 жовтня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (у приміщенні Центру польських та європейських студій НаУКМА) відбудеться презентація проєкту УКультура — інноваційного освітнього порталу для знайомства з українською культурою.

Заснований професоркою культурології НаАУКМА Ларисою Довгою та професоркою НаУКМА всесвітньо відомою історикинею Наталею Яковенко проєкт УКультура з’явився у відкритому доступі в березні 2023 року. Відтоді на сайті представлено більш ніж 30 публікацій. УКультура щотижня презентує нові концептуальні розмови на різні теми про українську культуру. У відеолекціях, інтерв’ю, статтях провідні українські й зарубіжні археологи, економісти, історики, культурологи, митці, критики та багато інших фахівців діляться знаннями й досвідом, перетворюючи інформацію у сенси. Крім цього, на сайті працює бібліотека, в якій представлено оцифровані наукові видання, присвячені українській культурі різних періодів.

«Культурою є цінності, закарбовані в свідомості спільноти, є те, що людство створило продуктивного та креативного. Проєкт УКультура присвячений саме нашим здобуткам, тóму, що відбувалося в Україні, тóму, що тут з'явилося, тóму, чим ми можемо поділитися з людством як своїми важливими надбаннями»,— описує проєкт засновниця УКультури професорка НаУКМА Лариса Довга.

Портал одразу викликав інтерес зі сторони студентів, викладачів та всіх, хто цікавиться багатогранним спадком власного народу. За час існування сайт УКультура відвідало понад 50 тисяч користувачів. Також проєкт зацікавив іноземних поціновувачів української культури, у сайту вже з’явилася польська версія та готується до запуску англійська.

26 жовтня в Центрі польських та європейських студій НаУКМА (вул. Волоська, 8/5) о 16:00 команда УКультури запрошує на свою першу офлайн-зустріч, де детальніше розкаже про проєкт, його цінності, цілі та плани.

Презентація проєкту УКультура
26 жовтня, 16:00

Центр польських та європейських студій НаУКМА
(вул. Волоська, 8/5)