Лекція-дискусія Елізабет Рудінеско

10 жовтня, середа,о 18.00 у Центрі польських та європейських студій НаУКМА

Французький культурний центр, Центр польських та європейських студій НаУКМА, Центр міжкультурної комунікації НаУКМА запрошують на лекцію-дискусію Елізабет Рудінеско на тему: «Психоаналіз та гуманітарні науки у Франції»

Елізабет Рудінеско – професорка паризького університету Дені Дідро, всесвітньо визнаний історик психоаналізу, авторка численних академічних публікацій, присвячених Жаку Лакану. Також серед публікацій Елізабет Рудінеско – двотомна «Історія психоаналізу у Франції», «Словник психоаналізу», а також низка інших робіт, які висвітлюють непрості взаємовідносин поміж психоаналізом та філософією, психоаналізом та клінічною психіатрією тощо.

Лекція розпочнеться 10 жовтня (середа) о 18.00 у приміщенні Центру польських та європейських студій НаУКМА (вул. Волоська, 10, 6 корпус, підвальне приміщення).