У НаУКМА відбулися всеукраїнські судові дебати

2-3 березня у Києво-Могилянській академії проходили V щорічні міжуніверситетські судові дебати з цивільного права та процесу.

Цього року в змаганнях взяли участь14 команд з різних вищих навчальних закладів України.

Дві команди правничого факультету НаУКМА дійшли до чвертьфіналу дебатів. У фіналі зустрілись команди Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Київського університету права НАН України.

До складу суддівської колегії фіналу увійшли Тимур Бондарев (АО "Арцінгер"), Микола Черкащенко (суддя Вищого господарського суду України), Галина Юровська (суддя Вищого спецілізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ), Даніїл Федорчук (ЮФ "Байтен Бурхардт"), Андрій Селютін (АО "Арцінгер").

Переможцями Дебатів-2013 стали учасники команди Київського національного університету ім. Т. Шевченка Максим Балаценко та Іван Демцьо.

Переможцями у номінаціях "Найкраща позовна заява" та "Найкраще заперечення проти позову" стали Анна Успенська та Катерина Жевега –учасники команди Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Кращим промовцем Дебатів було визнано Ірину Лабу з Львівського національного університету ім. І. Франка.

ВІТАЄМО!