Екоклуб розпочинає серію природничо-просвітніх екскурсій

Природнича школа "Дивовижний світ" у третьому сезоні

Що може бути кращим за прогулянку весняним лісом недільного дня?

Відчуйте дух весни, подаруйте собі зустріч з первоцвітами.

Запрошуємо Вас відвідати заказник «Лісники», де різноманіття квітів, пейзажів і лісових формацій, не залишить Вас байдужими, це можливість пересвідчитися, що київські природні території варто оберігати.

На занятті Ви зможете помилуватися килимом із рясту, темно-фіолетовими квітами медунки, ніжними зірочками, а, якщо пощастить, то побачите сон-траву та проліски. У цих перших весняних квітів є власна, унікальна історія і наш великий знавець з радістю поділиться нею із Вами.

Зустрічаємось у неділю, 21 квітня 2013 року о 10:00 на платформі станції метро Видубичі.

Звідти прямуємо до Заказника «Лісники», у Київ повертаємося о 16:30.

Заняття проведе Ольга Кузьманенко - викладач НаУКМА та експерт міжнародних проектів з аналізу впливу зміни клімату на екосистеми.

Відвідати заняття може кожен, хто зацікавлений більше дізнатися про довкілля та хто завчасно зареєструється.

Вартість екскурсії:

для дорослих – 60 грн.,

студентів – 50 грн,

дітей (від 7 років) – 30 грн,

дітей (до 7 років) – безкоштовно.

Зареєструватися на екскурсію можна тут.

Детальніша інформація про серію занять природничої школи «Дивовижний світ» на сайті.