Перший Могилянський фестиваль «Рекреації»

30 червня на Трухановому острові

Цей захід має дуже давнє походження – ще в 17 ст. наші студенти в кінці навчального року виходили на природу разом з викладачами і відпочивали від напружених занять - грали в м'яча, дискутували, співали і просто розважалися. Це і називалося Рекреаціями.

Сьогодні Спудейське Братство НаУКМА хоче відновити цю чудову традицію. Ідея полягає в тому, щоб ми усією Академією вибрались на природу, щоби поспілкуватися в неформальній атмосфері та відпочити в «могилянському» дусі.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь викладачі КМА, студентські організації, музичні гурти та інші.

Кожен матиме змогу зробити свій внесок – організувати майстер-клас чи виступ.

Сподіваємось, що такий захід значно посприяє згуртованості Академії – усієї могилянської спільноти, студентів та викладачів.

Запрошуємо Вас приєднатися до проведення «Рекреацій», які відбудуться 30 червня на Трухановому острові.

Щиро заохочуються оригінальні виступи, різноманітні підзаходи, майстер-класи та ігри.

На фестивалі проводитиметься ярмарок хенд-мейду, де Ви також зможете взяти участь, виставивши на продаж свої вироби.