Могилянські IT-спеціалісти - найзатребуваніші: рейтинг українських ВНЗ

За даними дослідження асоціації "ІТ-Україна"

Представлено рейтинг ВНЗ, які надають найефективнішу IT-освіту.

Національний університет "Києво-Могилянська академія" посів 1 місце у рейтингу: 71,5 % могилянських випускників працює у провідних ІТ-компаніях України.

Дослідження складено на основі близько 10 тис. анкет працівників 20 великих IT-компаній, серед яких GlobalLogic, SoftServe, EPAM, Luxoft, Miratech, SoftLine та інші, а також на офіційній інформації про кількість випускників IT-спеціальностей українських ВНЗ з 2000 по 2012 рр.

Метою дослідження було виміряти співвідношення кількості випускників IT-спеціальностей і тих, хто реально знайшов роботу в українських IT-компаніях. Частка студентів, які виїхали на роботу за кордон, не враховувалася. Також, не враховувалися дані по випускниках, які працюють в дрібних і середніх IT-компаніях, а також у технічних відділах «неайтішних» компаній і держструктур.

1.НаУКМА - 71,50%;

2.КПІ  - 44,06%;

3.ЛНУ ім. І. Франка - 43,06%;

4.КНУ ім. Т. Шевченка - 42,16%;

5.ДНУ ім. О. Гончара - 41,47%.

Повністю матеріал про дослідження можна прочитати за посиланням.