НаУКМА та Іменний фонд «Райффайзен Банк Аваль»

оголошують конкурс ім. Вадима Гетьмана на 2013-14 навчальний рік

Для студентів Факультету економічних наук на здобуття благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

- студенти основного складу (бакалаврат: 2-4 рік навчання; маґістеріум: 1 рік навчання;

- високий навчальний рейтинг;

- участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;

- актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота;

- перемога у рейтингових конкурсах молоді та студентів (міських, всеукраїнських, міжнародних);

- активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у роботі професійних груп, асоціацій, гуртків, проектів тощо).

Процедура розгляду заяв та визначення лауреата:

- подання заяви претендентами на участь у конкурсі на ім'я декана факультету;

- форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання благодійної допомоги, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – 19 вересня 2013 року, до 16:00

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур та переможця відбудеться 23 вересня 2013 року о 15.00 (6-402).