Захист дисертації докторантки Докторської школи НаУКМА Тетяни Степурко

27 вересня в Маастрихтському університеті (Нідерланди)

До складу спільної спецради по захисту, яку утвоюють представники Maastricht university та НаУКМА входять:

- Prof.Dr.Hans Maarse - Department of Health Services Research, CAPHRI, Faculty of Health, Medicine and Life Sciences, Maastricht university, The Netherlands / Professor of Health Policy Science

- Prof.Dr. Frits van Merode - Maastricht university, The Netherlands / Professor of Logistics and Operational management in Health, Dean of Science

- Prof.Dr. Rein Vos - Maastricht university, The Netherlands / Professor of Theory of Health care

- Винницький Михайло Іванович - Національний університет «Києво-Могилянська Академія», м.Київ, доцент, керіник Докторської програми "Суспільні трансформації"

- Оксамитна Світлана Миколаївна - Національний університет «Києво-Могилянська Академія», м.Київ, доцент, завідувачка кафедри соціології, декан факультету соціальних наук і соціальних технологій.

Наукове керівництво дисертацією здійснювали Prof.dr. Wim Groot, Dr.Milena Pavlova, Dr.Irena Gryga.

Дисертація Тетяни Степурко на здобуття наукового ступення PhD «Неформальні платежі пацієнтів в країнах Центральної та Східної Європи», відповідно до політик Докторської школи, буде виставлена у відкритий доступ.

З авторефератом дисертації можна ознайомитись тут.

"Гаряче посилання" на статтю Т. Степурко: "Informal payments for health care services - corruption or gratitude? A study on public attitudes, perceptions and opinions in six Central and Eastern European countries"

Бажаємо УСПІШНОГО захисту ТЕТЯНІ СТЕПУРКО!