• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 081-10-07-2023-10 Іщенко Д. Ю.

утворена згідно з рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 11, від 10 липня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА № 231 від 12 липня 2023 року.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю «081 Право»:
Іщенко Денис Юрійович — випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Право» (2016-2020).

Науковий керівник:
Логуш Любов Володимирівна — кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри приватного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Удовенко Жанна Володимирівна, доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Рецензент:

2. Ханик-Посполітак Роксолана Юріївна, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри приватного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

3. Кармаза Олександра Олександрівна, доктор юридичних наук, професор, член Центральної виборчої комісії, професор кафедри публічного, приватного права та предиктивного правосуддя Університету штучного інтелекту та цифровізації;

4. Притика Юрій Дмитрович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного процесу Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

5. Верба Ольга Богданівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Львівського державного університету  внутрішніх справ.

Публічний захист дисертації Д. Іщенко відбудеться 21 вересня 2023 року о 14:00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради 081-10-07-2023-10 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Passcode: 789957

Трансляція захисту вестиметься на офіційній Facebook-сторінці Докторської школи імені родини Юхименків НаУКМА

Наказ про видачу диплома доктора філософії Іщенку Денису Юрійовичу