• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Разова спеціалізована вчена рада 035-30-11-2023-15 Лебедівна О. Я.

Разова спеціалізована вчена рада НаУКМА 035-30-11-2023-15 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (протокол №22, п.10.2 від 30 листопада 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №455 від 04 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 035 «Філологія»:

Лебедівна Оксана Ярославівна, випускниця аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Теорія, історія української мови та компаративістика» (2017-2022 рр.).

Наукові керівники:

Дика Людмила Василівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Даниленко Андрій Іванович – PhD, повний професор університету «Пейс» (Нью-Йорк, США).

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Кобченко Наталя Віталіївна, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Сегін Любомир Васильович, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Ніка Оксана Іванівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української мови та прикладної лінгвістики, Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  2. Мойсієнко Віктор Михайлович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української мови та методики її навчання, Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  3. Громик Юрій Васильович, кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови та лінгводидактики, Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Публічний захист дисертації О. Лебедівни відбудеться 14 лютого 2024 року (середа) о 10 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 035-30-11-2023-15 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Лебедівні Оксані Ярославівні