• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 032-28-12-2023-24 Іванов М. С.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Іванова Микити Сергійовича «Населення другої половини 4 тис. ВС в межиріччі південного Бугу і Дніпра: серезліївська культура» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 032 «Історія та археологія»

Разова спеціалізована вчена рада 032-28-12-2023-24 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 25 від 28 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №509 від 28 грудня 2023, зі змінами згідно Наказу НаУКМА №104 від 29 лютого 2024.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 03 «Гуманітарні науки» за спеціальністю 032 «Історія та археологія»:

Іванов Микита Сергійович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Історія та археологія» (2019-2023 рр.).

Науковий керівник:

Відейко Михайло Юрійович – доктор історичних наук, професор, старший науковий співробітник кафедри археології факультету гуманітарних наук НаУКМА.

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Клочко Віктор Іванович, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри археології факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензент:

1. Білинський Олег Олегович, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри археології факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Сєкерська Олена Петрівна, кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського;
  2. Кіосак Дмитро Володимирович, доктор історичних наук, професор, доцент кафедри археології, етнології та всесвітньої історії Одеського національного університету імені І. І. Мечникова;
  3. Яковишина Яна Миколаївна, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавста ім. І. Крип'якевича НАН України.

Публічний захист дисертації М. Іванова відбудеться 07 травня (вівторок) о 13 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 032-28-12-2023-24 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom: