• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Разова спеціалізована вчена рада 054-29-12-2023-33 Степанов В. І.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Степанова Володимира Ігоровича «Розробка і застосування комплексного підходу до збору та аналізу даних на основі фотографії для вивчення маргіналізованих груп (на прикладі аналізу траєкторій лікування ВІЛ серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики)» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 054 «Соціологія»

Разова спеціалізована вчена рада 054-29-12-2023-33 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол № 26 від 29 грудня 2023 року) і затверджена Наказом НаУКМА №537 від 29 грудня 2023.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 054 «Соціологія»:

Степанов Володимир Ігорович, випускник аспірантури НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Соціологія» (2017-2021 рр.).

Науковий керівник:

Паніотто Володимир Ілліч, доктор соціологічних наук, професор кафедри соціології факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Шевченко Марина Вікторівна, доктор медичних наук, професор кафедри «Школа громадського здоров’я» факультету охорони здоров’я, соціальної роботи та психології Національного університету «Києво-Могилянська академія» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Рецензенти:

1. Мажак Ірина Михайлівна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  2. Мальцева Катерина Сергіївна, кандидат філософських наук, доктор філософії (PhD) з антропології, доцент та завідувач кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Лепський Максим Анатолійович, доктор філософських наук, професор, професор кафедри соціології Запорізького національного університету;
  2. Отріщенко Наталія Володимирівна, кандидат соціологічних наук, викладач кафедри культурології Українського католицького університету.

Публічний захист дисертації В. Степанова відбудеться 28 березня (четвер) о 17 00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 054-29-12-2023-33 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom:

Наказ про видачу диплома доктора філософії Степанову Володимиру Ігоровичу