• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Разова спеціалізована вчена рада 081-28-03-2024-36 Нікітін А. О.

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Нікітіна Артема Олексійовича «Кримінальна відповідальність за злочини, пов’язані зі злочинним впливом» з метою присудження ступеня доктора філософії у галузі 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»

Разова спеціалізована вчена рада 081-28-03-2024-36 утворена рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» (Протокол №6 від 28 березня 2024 року) і затверджена Наказом НаУКМА №171 від 01 квітня 2024.

Здобувач ступеня доктора філософії у галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право»:

Нікітін Артем Олексійович, аспірант НаУКМА за освітньо-науковою програмою «Право» (вступ до аспірантури у 2020 році).

Науковий керівник:

Хавронюк Микола Іванович – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Голова спеціалізованої вченої ради:

1. Галаган Володимир Іванович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального та кримінального процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рецензент:

1. Удовенко Жанна Володимирівна, доктор юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Опоненти:

1. Навроцький Вячеслав Олександрович, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, професор кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету;
  2. Загиней-Заболотенко Зоя Аполінаріївна, доктор юридичних наук, професор, в. о. завідувача відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України;
  3. Вознюк Андрій Андрійович, доктор юридичних наук, доцент, старший науковий співробітник, завідувач Наукової лабораторії з проблем протидії злочинності ННІ №1 Національної академії внутрішніх справ України.

Публічний захист дисертації А. Нікітіна відбудеться на засіданні разової спеціалізованої вченої ради НаУКМА 081-28-03-2024-36 за допомогою засобів відеозв’язку в режимі реального часу з використанням платформи Zoom