Кафедра фінансів

us

Загальна інформація

Викладачі

Публікації

Завідувач
Ірина Григорівна Лук’яненко,
доктор економічних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

корпус 6, кім. 410
(044) 425 60 42, 425 77 37 (факс)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Провідний спеціаліст
Наталія Анатоліївна Донкоглова

6 корпус, кім. 409,
(044) 425 60 42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Провідний спецаліст
Анна Олександрівна Кравчук

6 корпус, кім. 409,
(044) 425 60 42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра фінансів 2001 року ліцензована МОН України для здійснення підготовки бакалаврів за напрямом підготовки “Економіка і підприємництво”, спеціальність “Фінанси і кредит”, а 2006 року — для забезпечення логічного поєднання безперервності, ступеневості освіти при формуванні не тільки фахівця даної спеціальності, а й особистості, яка мотивована до навчання, ліцензовано маґістерську програму за спеціальністю “Фінанси”. Навчання проходить згідно з нормативними документами, зміст навчання відповідає вітчизняним освітнім стандартам і методології фінансового менеджменту країн Заходу. Основне завдання кафедри — підготувати фінансистів-аналітиків, надати їм сучасні знання та практичні вміння, потрібні для роботи та визначні на ринку праці.

На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, які активно поєднують навчальну роботу з науковою, пройшли стажування або працювали у західних університетах. Підтримка процесу навчання на високому рівні, відбувається за рахунок активного впровадження новітніх навчальних технологій, поєднання теоретичної бази з практичним досвідом викладачів, що є можливим лише при залученні до своєї роботи провідних вітчизняних та західних викладачів, встановленні наукових контактів з університетами далекого та близького зарубіжжя. Для викладання професійно-орієнтованих курсів на програмі “Фінанси” запрошуються фахівці-практики, які поєднують навчальну, наукову роботи з практичною діяльністю, що надає студентам унікальну можливість отримання не тільки теоретичних знань, а й знань набутих за допомогою практичного досвіду.

Одним з головних пріоритетів роботи є поєднання навчального процесу із науковою роботою. Викладачі, які працюють на спеціальності “Фінанси” є не тільки авторами підручників, навчальних посібників, монографій, методичних матеріалів, а й керівниками та учасниками розробок наукових проектів та ґрантів. У 2002 році на кафедрі відкрито Лабораторію фінансово-економічних досліджень. Основні завдання Лабораторії — поєднати наукові дослідження з освітньою діяльністю в галузі фінансів та залучити до виконання наукових проектів студентів та аспірантів кафедри. З 2005 року започатковано проведення кафедрою щорічної конференції для студентів, аспірантів та молодих науковців.

2006 року відбувся перший випуск бакалаврів за спеціальністю “Фінанси”. Випускники готові до роботи в різних сферах і напрямах економічної діяльності.

 

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна