Кафедра фінансів

us

Загальна інформація

Викладачі

Публікації

Проєкти освітніх програм

Завідувач
Ірина Григорівна Лук’яненко,
доктор економічних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України

корпус 6, кім. 410
(044) 425 60 42, 425 77 37 (факс)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Методист вищої категорії
Наталія Анатоліївна Донкоглова

корпус 6, кімн. 409,
(044) 425 60 42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Методист першої категорії
Анна Олександрівна Кравчук

корпус 6, кімн. 409,
(044) 425 60 42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Кафедру фінансів ліцензовано Міністерством освіти та науки України у 2001 році для підготовки бакалаврів й у 2006 — маґістрів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Освітньо-наукова програма орієнтована на підготовку творчих фахівців, які здатні розв’язувати нестандартні завдання, генерувати ідеї, креативно мислити та діяти, приймати оптимальні рішення в нетипових умовах. Пріоритетом у роботі кафедри є поєднання навчального процесу з науковою роботою, впровадження новітніх технологій навчання.

 

На кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, які активно поєднують навчальну роботу з науковою, пройшли стажування або працювали у західних університетах. Підтримка процесу навчання на високому рівні відбувається за рахунок активного впровадження новітніх навчальних технологій, поєднання теоретичної бази з практичним досвідом викладачів, що є можливим лише при залученні до своєї роботи провідних вітчизняних та західних викладачів, встановленні наукових контактів з університетами далекого та близького зарубіжжя.

 

Кафедра фінансів співпрацює з університетами Норвегії, Франції, Німеччини та ін., зокрема: Університетом м. Берген (Норвегія); Норвезькою школою менеджменту ВІ, м. Осло (Норвегія); Університетом Парі-Ест, м. Париж (Франція); Українським вільним університетом, м. Мюнхен (Німеччина).

 

Для викладання професійно-орієнтованих курсів на програмі «Фінанси, банківська справа та страхування» запрошуються фахівці-практики, які поєднують навчальну, наукову роботи з практичною діяльністю, що надає студентам унікальну можливість отримання не тільки теоретичних знань, а й знань набутих за допомогою практичного досвіду. Навчання ведеться з висвітленням новітніх напрямів у вітчизняній та зарубіжній фінансовій науці й практиці. Традиційними є гостьові лекції. До викладання запрошують практиків із бізнес-середовища, фінансового сектора, іноземних експертів.

 

Одним з головних пріоритетів роботи є поєднання навчального процесу із науковою роботою. Викладачі, які працюють на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» є не тільки авторами підручників, навчальних посібників, монографій, методичних матеріалів, а й керівниками та учасниками розробок наукових проєктів та ґрантів.

 

Також у 2002 році на кафедрі відкрито Центр фінансово-економічних досліджень, основне завдання якого — поєднати наукові дослідження з освітньою діяльністю в галузі фінансів та залучити до виконання наукових проєктів студентів та аспірантів кафедри.

 

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна