Проект «Комерсанти майбутнього»

15 березня відбулася урочиста зустріч між керівниками найкращих вищих учбових закладів Києва та представниками Ашан Рітейл Україна. Національний університет «Києво-Могилянська академія» на цій зустрічі представляли Президент Андрій Мелешевич, декан факультету економічних наук Олександра Гуменна та колектив кафедри маркетингу та управління бізнесом.

На зустрічібуло представлено проект «Комерсанти майбутнього»та іншінапрямки розвитку партнерства з університетами. Проект «Комерсанти майбутнього», який пілотно розпочався з групою студентів 3-го курсу спеціальності «Маркетинг» Києво-Могилянської академії, покликаний надати шанс молодим спеціалістам розпочати свою кар'єру у міжнародній європейській компанії на керівній посаді. Заняття проводяться на території офісу Ашан Рітейл Україна та в НаУКМА тренарами-практиками з Ашан Україна та Ашан Світ. Вперше програма такого рівня буде використана в навчальному процесі для підготовки бакалаврів з маркетингу.

Мета даного проекту – це виняткова можливість для студентів отримати практичні навички та працевлаштування по завершенні навчання.

У заключному слові генеральний директор Ашан Рітейл Україна Жерар Галлє наголосив на тому, що університети надають студентам якісну та солідну базу теоретичних знань, тоді як Ашан Рітейл Україна, в свою чергу, може запропонувати їм захоплюючу професію та кар’єрний розвиток. Таким чином, цязустріч є лишепершимкроком на шляху допрекрасної та довгоїспівпраці.

Після загальної презентації Ашан Рітейл співробітники компанії, колишні випускники запрошених університетів, поділилися власним професійним досвідом. Великою несподіванкою для всіх стало те, що Дмитро Дибаш, керівник відділу внутрішнього аудиту Ашан Рітейл Україна, випускник Національного університету «Києво-Могилянська Академія! (МП «Фінанси», 2008 рік), на наших очах отримав підвищення в головному офісі у Франції і має обійняти посаду керівника відділу фінансового аудиту компанії Ашан Світ. Ця осада вперше запропонована представнику України!

Ми пишаємося нашими випускниками!

фон