Енольський Віктор

 

Enolski.jpegВіктор Енольський (26 квітня 1945 - 22 червня 2019) відомий в галузі математичної і теоретичної фізики як найкращий фахівець з тета функцій та співвідношень між ними. Та його вклад в теорію цілих та Абелевих функцій на якобіанах знайчно більший і спрямований на їх ефективне обчислення і застосування до розв'язання інтегровних задач математичної фізики. Як фізик Віктор відомий розв'язками нелінійного рівняння Шредінгера типу Манакова, та вивченням динаміки конденсату Бозе-Ейнштейна. Останні його роботи з Г. Браденом зробили суттєвий вклад в теорію SU(2) монополя.

 

 

 

 

 

Голод Петро Іванович

 

Петро Іванович Голод завідувач кафедри фізико-математичних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», старший науковий співробітник Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова, професор кафедри теоретичної фізики Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, академік Академії наук вищої школи України

 

Детальніше...

Шиманський Юрій Іванович

 

Shymansky10 липня 2018 року виповнюється 90 років з дня народження Юрія Івановича Шиманського – доктора фізико-математичних наук, професора, академіка АН ВШ України. В Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) професор Шиманський працював практично з самого початку його відродження і створив кафедру фізико-математичних наук. Даною публікацією НаУКМА вшановує пам’ять цього видатного вченого та прекрасного педагога.

 

Більше про подію можна прочитати тут

Детальніше...

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна