Центр "Археологічна експедиція НаУКМА"

Про нас

Дослідження

Публікації

zaliznyak Керівник - Залізняк Леонід Львович,
доктор історичних наук, професор

3 корпус, кім. 210,
тел. (+38 044) 463-59-27
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Археологічна експедиція НаУКМА працює з 2002 року як навчально-дослідний підрозділ кафедри історії на базі маґістерської програми "Археологія та давня історія України". Мета експедиції - забезпечити викладачам та студентам НаУКМА всі умови для організації та проведення самостійних археологічних досліджень, поліпшувати практичну підготовку студентів як майбутніх фахівців у галузі археології та історії. Експедиція працює на засадах поєднання навчання з дослідницькою та науковою роботою на всіх етапах фахової підготовки.

Основні напрями діяльності експедиції:

  • організація та проведення археологічних досліджень;
  • навчальні та науково-дослідні роботи в галузі археології;
  • реалізація науково-дослідних проектів;
  • співпраця з українськими та зарубіжними археологічними установами;
  • організація та проведення на належному навчально-педагогічному рівні щорічної нормативної практики студентів-археологів та істориків НаУКМА.

Експедиція також організовує та бере участь у наукових конференціях, семінарах, нарадах з археологічної тематики, готує та редагує археологічні видання, забезпечує джерельну базу для дисертацій студентів маґістерської програми "Археологія та давня історія України".

Археологічна експедиція є важливою, органічною частиною МП "Археологія та давня історія України", що поєднує навчання студентів з практичною науковою роботою. Саме синтез університетської освіти з практичною археологією та академічною наукою зумовив високу продуктивність МП "Археологія та давня історія України" - дві третини її випускників поповнили переважно немолодий дотепер склад дослідників української археології.

Наразі експедиція потребує широкої фінансової підтримки для розширення та підвищення рівня наукової та пошукової діяльності, тому радо розгляне пропозиції про співпрацю чи матеріальну підтримку.

 

Звіт Археологічної експедиції НаУКМА про наукову та навчальну діяльність у 2017-2019 рр.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна