Центр реабілітації

shvedjuk

Шведюк Іринаfb f logo blue 50

моб. 050 469 65 65

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник Центру психосоціальної реабілітації при НаУКМА, керівник проектів з організаційного розвитку. Незалежний HR – консультант, фасилітатор, організаційний коуч

 
Центр створено 2015 року за допомогою Мальтійської Міжнародної Служби  (при підтримці Німецької Гуманітарної допомоги), ІТ- компанії «Інфопульс-Україна» та Київської міської державної адміністрації. В структурі Центру працюють психологи, психотерапевти, спеціалісти з соціальної роботи, юристи, які створюють єдину команду. Діяльність Центру відповідає світовим стандартам та базується на ефективних практиках, зокрема досвіді Ізраїльської коаліції травми, стандартах ВООЗ та ЮНІСЕФ.
Зараз Центр працює у двох напрямках:  надання психосоціальної допомоги; навчання та консультування психологів, соціальних працівників тощо.
Центр є важливою частиною системи психосоціальної допомоги м. Києва, яка реалізується у міській цільовій програмі КМДА «Турбота. Назустріч людям». В рамках цієї програми Центр співпрацює з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та іншими міськими структурами.
 
Мета Центру – надавати допомогу людям, котрі постраждали внаслідок військової агресії РФ. Це переселенці, учасники АТО, поранені, члени сімей поранених та загиблих бійців, жителі районів, де тривали бойові дії, в тому числі діти.

Команда Центру надає допомогу з 1 липня 2015 року. За цей час:

  • були відкриті філії Центру у Слов’янську і Покровську;
  • більше 3 тис. переселенців, ветеранів, їх родин, які мешкають у Києві та Слов’янську, отримали безкоштовну юридичну, психологічну та соціальну допомогу;
  •  більш ніж 500  педагогів, держслужбовців, соціальних працівників та волонтерів отримали знання та навички з психосоціальної допомоги переселенцям та ветеранам АТО під час навчальних програм, семінарів та круглих столів.

 

Ми запрошуємо мешканців Києва та Київської області звертатись за допомогою.

Центр у Києві розташований за адресою: вул. Глазунова, 2/4.

Запис за телефоном у Києві: (067)1095831, (063)6010611), у Слов’янську: (095)8524453, (093)472376.

 

Центр у Покровську

 

Сайт Центру в Києві.

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна