Poltavets Social Work Award 2021

Загальна інформація

Для підтримки діяльності студентів Школи соціальної роботи імені Володимира Полтавця, а також для визнання досягнень засновника Школи, видатного лікаря, вченого та педагога Володимира Полтавця, у 2021 році родиною Полтавців ініційовано заснування Poltavets Social Work Award - премію на підтримку діяльності Школи соціальної роботи.

Хто може отримати стипендію?

Взяти участь у конкурсі на здобуття Poltavets Social Work Award можуть усі студенти Школи соціальної роботи ім. В. Полтавця.

Студенти можуть брати участь в конкурсі як особисто, так і групами до чотирьох осіб. Одна особа може брати участь в конкурсі на здобуття премії лише один раз – особисто або у складі групи.

Що передбачає стипендія?

Для лавреатів предбачаються:

Перша премія - 7000 грн.

Друга премія - 5000 грн.

Третя премія 2500 грн.

Як проходить відбір?

Відбирати конкурсні проєкти буде журі вдзнаки, а оголошення переможців – 21 травня 2021 року до 18:00

Poltavets Social Work Award має на меті:

• підвищити рівень визнання суспільством важливості соціальної роботи;
  • підтримати кращі практики соціальної роботи;
  • відзначити успіхи та значні внески викладачів і студентів у розбудову Школи соціальної роботи ім. Полтавця;
  • привернути увагу суспільства, бізнесу та держави до актуальних соціальних проблем.

З будь-якими питаннями можна звертатись на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Питання» до 4 травня 2021 року.

Податись

Для участі в конкурсі на здобуття Poltavets Social Work Award ви маєте обрати одну з двох тем:

1) Дизайн проєкту, спрямованого на подолання негативних наслідків ізоляції населення Подолу у м. Києві;

2) Дизайн проєкту, спрямованого на підвищення корпоративного добробуту в умовах віддаленої роботи.

Обидві теми будуть розглядатися на рівних умовах.

У заявці необхідно зазначити:

1) прізвище, ім’я та контактні дані осіб, які подають заявку;

2) обрану тему;

3) назву проєкту;

4) опис проєкту за наступними категоріями:

a) цільова аудиторія проєкту;

b) мета проєкту;

c) завдання проєкту;

d) дизайн проєкту (що, скільки, як довго, коли тощо);

e) доказове обґрунтування ефективності запропонованого проєкту;

f) результати схожих проєктів (якщо є);

g) оціночний бюджет проєкту;

h) план реалізації (етапи впровадження).

Аплікація не має перевищувати п’ять сторінок друкованого тексту (до 9000 знаків з інтервалами).

Усі аплікації мають подаватися в електронному вигляді українською мовою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Аплікація PSWA 2021»;

Усі аплікації мають бути надіслані на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 9:00 ранку за київським часом 11 травня 2021 року.

До складу журі входять:

Іван Полтавець, керуючий партнер компанії Stober, Poltavets & Associates,

Денис Полтавець, програмний директор Aspen Institute Kyiv,

Олександра Абессонова, колишня головна редакторка міжнародного журналу «Обзор современной психиатрии»,

Уляна Полтавець, координаторка Комітету з питань розвитку сфери Штучного Інтелекту, проектна координаторка Democracy Reporting International,

Оксана Бойко, завідувачка кафедри Школи соціальної роботи ім. В. Полтавця Національного Університету «Києво-Могилянська академія».

Результати конкурсу будуть оголошені 21 травня 2021 року до 18:00 за київським часом в особистому електронному листі всім конкурсантам.

Переможці та історія

Катерина Кріжік, 1 р.н. МП "Соціальна робота"

Ольга Гусакова,  2 р.н. БП "Соціальна робота"

Влад Газда,  2 р.н. БП "Соціальна робота"