400years_small

corona

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83

Схема університетського містечка

Віртуальний тур

Управління діяльністю

НаУКМА є державним вищим навчальним закладом, має статус національного, провадить свою діяльність відповідно до Конституції України, законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів України, Статуту НаУКМА.

Управління діяльністю НаУКМА здійснюють:

Наглядова рада НаУКМА здійснює нагляд за додержанням мети створення університету, управлінням його майном.

• Конференція трудового колективу НаУКМА — вищий колеґіальний орган громадського самоврядування НаУКМА.

Президент НаУКМА — здійснює безпосереднє управління діяльністю НаУКМА, представляє НаУКМА у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє без довіреності відповідно до наданих повноважень.

Вчена рада НаУКМА — колеґіальний орган управління НаУКМА з питань освітньої, наукової, інноваційної діяльності, діє відповідно до положення про Вчену раду НаУКМА.

Представницькі, громадські організації та структури, що сприяють відродженню і розвитку Києво-Могилянської академії:

• Почесний президент НаУКМА — почесне звання, що надається Конференцією трудового колективу президентові НаУКМА, який зробив вагомий внесок у розбудову університету і пропрацював на цій посаді не менше двох термінів поспіль.

Міжнародна консультаційна рада — представницький орган НаУКМА за кордоном, до складу якого входять визначні діячі науки, культури, релігії, а також державні діячі (за згодою). Міжнародна консультаційна рада сприяє розширенню зв’язків НаУКМА з іншими університетами світу.

Студентська колеґія НаУКМА — орган студентського самоврядування, у своїй діяльності керується законодавством, Статутом НаУКМА, положенням про студентське самоврядування.

• Профспілка НаУКМА — представляє інтереси членів профспілки НаУКМА, здійснює захист їхніх трудових, соціально-економічних прав.

Діяльність основних керівних органів університету та структурних підрозділів регламентують відповідні положення, які затверджують у встановленому порядку та оприлюднюють на сайті НаУКМА.