Президент Національного унiверситету «Києво-Могилянська академія»

Президент НаУКМА — найвища посадова особа, яка здійснює загальне керівництво НаУКМА і несе відповідальність за результати його діяльності, вирішує особливо важливі питання життєдіяльності, контролює та координує роботу ректорату і Вченої ради, здійснює зовнішнє представництво НаУКМА.

kvit

Квіт Сергій Миронович

Президент НаУКМА (2022 — дотепер)

melesh-president4
Мелешевич Андрій Анатолійович,
2014-2019 рр.
Квіт Сергій Миронович,
2007-2014 рр.
Брюховецький В'ячеслав Степанович,
1991-2007 рр.

Присяга Президента Національного університета «Києво-Могилянська академія»

Я, приймаючи покладені на мене волею моїх колег і однодумців обов’язки президента відродженої Києво-Могилянської Академії, перед професорами і студентами Національного університету «Києво-Могилянська академія», перед усім українським народом складаю обітницю чесно і не шкодуючи сил служити нашій славній Alma Mater.

Я клянуся, що всі мої помисли і діяння будуть спрямовані на піднесення духовності, освіченості, національного самоусвідомлення і гуманістичних начал молодої генерації. Поки мене Божа благодать на сім світі задержить і даватиме життєву снагу, поки мені виявлятимуть довіру професори і студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія», всі мої духовні, інтелектуальні і фізичні сили будуть спрямовані на це святе діло.

І якщо би я відступився від цієї обітниці, то хай не буде мені прощення ані від батьків та дітей моїх, ані від жодної людини, сущої на благословенній і стражденній землі України.

Присягаю!