WhiteBIT допомагає відновити корпус НаУКМА

У межах співпраці з НаУКМА криптобіржа WhiteBIT долучилася до відновлення одного з навчальних корпусів освітнього закладу — Братських келій, — де зараз розміщений факультет інформатики НаУКМА. 

 

Коштом компанії буде завершено проєкт реконструкції Братських келій, зокрема: обладнано дві сучасні аудиторії для змішаного навчання, велика мультифункціональна зала (для проведення потокових лекцій, публічних заходів, хакатонів, конференцій), а також буде облаштовано переговорну кімнату та аудиторію для студентських проєктів. Ремонтні роботи передбачають і відновлення фасаду будівлі.

 

Після завершення робіт у Братських келіях буде реалізовано проєкт створення сучасного освітнього простору, спрямованого на підвищення кваліфікації ІТ-фахівців для забезпечення загальної потреби української ІТ-індустрії в професійних кадрах.

 

«Технологічне майбутнє вже настає, і невдовзі блокчейн повністю змінить життя кожної людини в Україні та світі. Щоб скористатись усіма можливостями, що відкриваються перед людством, молоде покоління українців має вчасно отримати вичерпні та фахові знання про новітні технології. Тому WhiteBIT та Могилянка домовилися про відновлення навчального корпусу та створення освітньої екосистеми, завдяки якій студенти набуватимуть відповідну сучасну освіту та навички», — заявив засновник та СЕО WhiteBIT Володимир Носов.

 

Зокрема, у межах Меморандуму WhiteBIT та НаУКМА діятимуть спільно в галузі розвитку технологій блокчейн, регулювання віртуальних активів та обігу криптовалют. Насамперед йдеться про розроблення сертифікованих навчальних програм, магістерських програм, проведення тематичних заходів та іншу наукову, методичну, освітню та інформаційну взаємодію.

 

«Співпраця факультету інформатики з WhiteBIT — це приклад правильного партнерства бізнесу та освіти. Факультет інформатики розташований в історичній будівлі «Братські келії». Капітальні інвестиції в його реконструкцію саме в цей час, під час війни — потужна відповідь на те, чи бути українській освіті. Але співпраця — це не лише про гроші і не стільки про приміщення. Це про багаторівневу взаємодію. Наше партнерство — це про сталість і розвиток», — декан факультету інформатики НаУКМА, Андрій Глибовець.

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна