Благодійний фонд «Повір у себе» третій рік поспіль надає гранти могилянським дослідникам

Мета конкурсу - сприяти розкриттю дослідницького потенціалу викладачів НаУКМА, створеннню умов для їх професійного зростання (підготовка та захист докторських та PhD дисертацій, підготовка публікацій в міжнародних рейтингових журналах, що індексуються у наукометричних базах Web of Science Core Collection та/або Scopus та/чи інших публікацій за результатами досліджень (монографії, енциклопедії тощо), участі в міжнародних конференціях та ін.) та заохочення до наукових досліджень здібної молоді НаУКМА

Конкурсна комісія визначила лауреатів цьогорічного конкурсу дослідницьких грантів від  Благодійного фонду «Повір у себе» . Цьогорічними переможцями стали:

• Тетяна Олександрівна Ярошенко– віце-президентка з наукової роботи та інформатизації, громадська діячка, бібліотекознавець, кандидатка історичних наук, доцентка, членкиня правління Українського Фулбрайтівського, яка отримала «Професорький грант» терміном на 12 місяців.
  • Галина Віталіївна Крюкова – доцентка кафедри математики НаУКМА, кандидатка фізико-математичних наук (Алгебра та теорія чисел), наукова співробітниця НАН України, яка отримала «Докторський грант» терміном на 12 місяців.
  • Юлія Григорівна Вернигор, старша викладачка Школи охорони здоров'я НаУКМА отримала Грант у категорії «Молодий дослідник» терміном на 6 місяців
  • Аліна Юріївна Новікасистентка кафедри фінансів, також отримала Грант у категорії «Молодий дослідник» терміном на 6 мысяцыв

Це вже четвертий конкурс на дослідницькі гранти від Благодійного фонду «Повір у себе» у НаУКМА, який є стратегічним пртнером НаУКМА. Фонд також підтримує у НаУКМА стипендіальну програму для студентів-бюджетників «Сільській дитині - сучасну освіта», стипендіальну програму для талановитих студентів Академії, в різні роки допомагав в реалізації проєкту музичного простору «КУТ» та був партнером Благодійного вечора-2016 року.