Стипендійний фонд імені Ростислава Сліпецького засновано для Могилянки

На початку 2021 року родиною випускника НаУКМА Ростислава Сліпецького ініційовано створення в НаУКМА Стипендійного фонду імені Ростислава Сліпецького.

Фонд спрямований на підтримку розвитку кадрового складу Факультету інформатики, який був рідним для Ростислава Слыпецького. Щороку буде відзначатися найкращий, на думку студентів та викладачів, штатний не науково-педагогічний працівник Факультету (методист/спеціаліст/лаборант). Визначення лауреата відбуватиметься шляхом проведення конкурсу, що передбачає опитування студентів та викладачів Факультету наприкінці навчального року. Ім’я переможця конкурсу буде оголошуватися на Дні Факультету інформатики.

Фінансовим оператором Фонду стане Міжнародний Благодійний Фонд відродження КМА.

Могилянська спільнота щиро вдячна родині Ростислава Сліпецького за створення Фонду його імені та дуже цінує надану підтримку для співробітників  Факультету інформатики  НаУКМА.